Series
Ratings
12
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.0
IRISRated ★ 0.5
SherlockRated ★ 2.0
LostRated ★ 3.5- DEATH NOTERated ★ 2.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 2.5
Women of the Tang DynastyRated ★ 0.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 0.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 1.5