Series
Ratings
125- Double Face: Gisou Keisatsu-henRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 3.5
Dragon Ball GTRated ★ 4.0
Dragon BallRated ★ 4.0- OuroborosRated ★ 5.0
- BAD BOYS JRated ★ 4.0
- 신부와 아빠Rated ★ 2.5
SPRated ★ 3.0
Lunch QueenRated ★ 5.0- MOZU Season1 ~百舌の叫ぶ夜~Rated ★ 4.0
- 1리터의 눈물Rated ★ 3.5
- 스타의 사랑Rated ★ 3.0
- ATARURated ★ 1.5
- ヤスコとケンジRated ★ 1.5
HERORated ★ 4.0- Aim for the Ace!Rated ★ 2.0
- 간호사 아오이Rated ★ 2.0
Strawberry Night: After the Invisible RainRated ★ 5.0- 힘 좀 냅시다요Rated ★ 2.5
Strawberry NightRated ★ 4.5