Series
Ratings
26
The Queen's GambitRated ★ 4.5
WestworldRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
CSI: NYRated ★ 3.5- CRIMINAL MINDS: SUSPECT BEHAVIORRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 4.5
The MentalistRated ★ 4.5- FargoRated ★ 3.5
FargoRated ★ 4.5
Zatch Bell!Rated ★ 3.0
Haikyuu!!Rated ★ 3.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.5
24Rated ★ 4.0
24Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Yowamushi PedalRated ★ 3.0