Series
Ratings
309
Spring WaltzRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 5.0
Eye Love YouRated ★ 1.5
Youth of MayRated ★ 1.0
My NameRated ★ 2.5
What Comes After LoveRated ★ 2.5
Reborn RichRated ★ 0.5
Infinite ChallengeRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 2.0
Goryeo-Khitan WarRated ★ 0.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 2Rated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 5.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.0
Hikaru no GoRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 2.5- 데스노트Rated ★ 4.0
- 데스노트Rated ★ 4.0