Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 3.0
Wednesday Season 2Rated ★ 4.5
SirensRated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 3.0
The White Lotus Season 3Rated ★ 3.0
The White Lotus Season 2Rated ★ 3.0
The White Lotus Season 1Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Pachinko Season 2Rated ★ 3.0
Pachinko Season 1Rated ★ 3.5
Severance Season 2Rated ★ 5.0
Severance Season 1Rated ★ 5.0
DisclaimerRated ★ 3.5
Melo MovieRated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 5.0
Apple Cider VinegarRated ★ 3.0
Family PlanRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 4.5