Series
Ratings
229
ChernobylRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Bad Guys: Vile CityRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.5
The WitcherRated ★ 4.0
YouRated ★ 4.5- 다큐프라임 - 자본주의Rated ★ 5.0
MessiahRated ★ 4.5
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Berserk Season 1Rated ★ 5.0
BodyguardRated ★ 4.0
Yoo Byung Jae: Too Much InformationRated ★ 4.0
Chicago TypewriterRated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
Bad GuyRated ★ 3.0
My GirlRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 4.5