Titles you rated
Transporter 3Rated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 5.0
ApocalyptoRated ★ 5.0
Three Kingdoms: Resurrection of the DragonRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
Green ZoneRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
SaltRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 2.0
EquilibriumRated ★ 5.0
MotherRated ★ 2.0
In TimeRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Jurassic Park IIIRated ★ 3.0
CubeRated ★ 5.0