Series
Ratings
344
꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.5- For You In Full Blossom SpeciaRated ★ 2.5
For You in Full BlossomRated ★ 2.5
Good Morning CallRated ★ 1.0- ふたりモノローグRated ★ 3.5
I'm Inside MariRated ★ 1.0- 목소리 걸!Rated ★ 4.0
AmbergrisRated ★ 3.5- Tea Tea CherryRated ★ 3.0
L.U.C.A.: The BeginningRated ★ 3.0
The Bride of HabaekRated ★ 0.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 0.5
Percy Jackson and the Olympians Season 1Rated ★ 3.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 1.5
Operation ProposalRated ★ 0.5
Soul Eater Not!Rated ★ 2.0
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 3.5- Naruto Shippūden Season 9Rated ★ 4.0
- Naruto Shippūden Season 8Rated ★ 4.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 2.5