Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
D.P.Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 5.0
Next in Fashion Season 1Rated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.5
Anne with an ERated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5