Movies
Ratings
205
DittoRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 3.5
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 3.0
ElysiumRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 2.5
Lust, CautionRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 2.5