Titles you rated
GattacaRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Body HeatRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
The FabelmansRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Rambo: First Blood Part IIRated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 3.5
The ThingRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
UnforgivenRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
MiseryRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
Easy RiderRated ★ 3.0