Series
Ratings
15- Heorwatchyae IdongjinRated ★ 5.0
KiddingRated ★ 5.0
KiddingRated ★ 5.0- Ocean GiantsRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0