Titles you rated
AquamanRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Inside meRated ★ 3.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.0
The King of JokguRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0- The JonesesRated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
LoganRated ★ 5.0
ChefRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 5.0
Annabelle: CreationRated ★ 4.0