Titles you rated
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.5
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 1.5
Incredibles 2Rated ★ 3.5
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 2.5
The Da Vinci CodeRated ★ 5.0
The Life Aquatic with Steve ZissouRated ★ 4.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 1.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 2.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 1.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 2.0