Titles you rated
DuneRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 3.0
The EmploymentRated ★ 3.5
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Enola HolmesRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 2.5
TitanicRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 3.5
The World of UsRated ★ 3.5- The WindowRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.5