Titles you rated
Serial Experiments LainRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
I Am SoloRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0- Legal High SP 2Rated ★ 4.5
Legal High 2Rated ★ 4.5
Legal High SPRated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5