Titles you rated
Les MisérablesRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 4.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
LooperRated ★ 4.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 4.0
Bad BoysRated ★ 4.0
First StrikeRated ★ 4.0
RamboRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Rob-B-HoodRated ★ 5.0
Undisputed II: Last Man StandingRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 3.0
Die HardRated ★ 4.0
American ReunionRated ★ 4.0
Con AirRated ★ 5.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
SaharaRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0