Titles you rated
The Last SamuraiRated ★ 5.0
UnderworldRated ★ 3.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
WantedRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 3.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
Nowhere to HideRated ★ 3.0
ShooterRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.0