Titles you rated
The ThroneRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIRated ★ 2.5
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 2.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 3.0