Series
Ratings
58
Big Little LiesRated ★ 3.5
Secret Love AffairRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Movie RoomRated ★ 4.0
Kim Je-dong's Talk To You Season 1Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
TrapRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
High KickRated ★ 3.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.0
The GuestRated ★ 4.0- DamoRated ★ 4.5