Movies
Ratings
354
The House That Jack BuiltRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
CapernaumRated ★ 5.0
BoléroRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0
Pippi Goes on BoardRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Taipei StoryRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 4.0
ElfRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5- The CageRated ★ 4.0
Hot BloodedRated ★ 2.5
A Brighter Summer DayRated ★ 4.5
EscapeRated ★ 2.0
Now You See MeRated ★ 1.5
Typhoon ClubRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.5