Titles you rated
BurningRated ★ 5.0
LoganRated ★ 2.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 5.0
C'est Si BonRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 3.5
ForgottenRated ★ 5.0
Frozen FeverRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
pace makerRated ★ 3.0
MasterRated ★ 3.5
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
Jack ReacherRated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 2.5
The OutlawsRated ★ 5.0
LifeRated ★ 3.5