Movies
Ratings
1359
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 5.0- The UglyRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
SupermanRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
ElioRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Boiling PointRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0