Movies
Ratings
1186
Zombie Fight ClubRated ★ 3.0
Bloody ReunionRated ★ 4.0
ZombeaversRated ★ 2.5
JeruzalemRated ★ 3.0- DescendentsRated ★ 1.0
WastelandRated ★ 1.5
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
The ExorcistRated ★ 5.0
A Nightmare on Elm StreetRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
The Tale of the Princess KaguyaRated ★ 4.5
TwisterRated ★ 4.0
Dead Snow 2: Red vs. DeadRated ★ 0.5
The Girl with All the GiftsRated ★ 3.5
Abraham Lincoln vs. ZombiesRated ★ 0.5
Dead SnowRated ★ 0.5
Day of the DeadRated ★ 5.0
The HordeRated ★ 5.0
Planet TerrorRated ★ 3.0
Devil's PlaygroundRated ★ 4.0