Titles you rated
Dead SetRated ★ 5.0- 나루토 2기Rated ★ 5.0
Cardcaptor SakuraRated ★ 5.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 5.0
NARUTORated ★ 5.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 5.0- ポ ケットモンスターRated ★ 5.0
Mr. BeanRated ★ 4.0
Fate/ZeroRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Society Game Season 2Rated ★ 4.0
Society GameRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 4.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 5.0
Food Wars! The Second PlateRated ★ 5.0
Food Wars!Rated ★ 5.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 5.0
NonstopRated ★ 5.0- New NonstopRated ★ 5.0