Titles you rated
HappyendRated ★ 3.0
IrreversibleRated ★ 2.5
Poor ThingsRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
The ShiningRated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 3.0
Happy Death DayRated ★ 2.5
VideodromeRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5- JethicaRated ★ 1.0
A BalanceRated ★ 3.5
BANGER.Rated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
BrokerRated ★ 3.0
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0