Series
Ratings
33
Black MirrorRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.0
The IT CrowdRated ★ 3.5
The IT CrowdRated ★ 4.5- The IT CrowdRated ★ 4.0
The IT CrowdRated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5