Movies
Ratings
254
Happiness for SaleRated ★ 1.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 4.0
The Secret ScandalRated ★ 4.0
Born To SingRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
StardustRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Chicken RunRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 4.0
Perfect SenseRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 4.0