Titles you rated
Look BackRated ★ 4.0
The Whale HunterRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 4.0
Ballad of a SoldierRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 3.0
UpRated ★ 3.5
RevelationRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 2.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5