Series
Ratings
48
Behind Her EyesRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.0
I Am SoloRated ★ 5.0
LIAR GAMERated ★ 4.5
The Great Escape 2Rated ★ 4.0
The Great Escape Season 1Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
Slam DunkRated ★ 4.0
Society GameRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 3.5
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
All InRated ★ 3.5- Emperor of the SeaRated ★ 3.5
JumongRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 3.5- Death Note Relight 1: Visions of a GodRated ★ 4.5