Titles you rated
The IntouchablesRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Swing GirlsRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
MasterRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 1.5
Spider-ManRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 4.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 3.5