Movies
Ratings
93
The MatrixRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 2.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 3.0
August RushRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
RedRated ★ 3.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 2.5
Don't BreatheRated ★ 3.5
CubeRated ★ 3.5
WonderRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 0.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0