Series
Ratings
68
Hot SpotRated ★ 4.5
Battlestar Galactica Season 1Rated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 4.0
My Sweet CityRated ★ 3.5
Pied PiperRated ★ 2.5
9 End 2 OutsRated ★ 3.5
Neighborhood’s HeroRated ★ 3.0
LastRated ★ 3.0
AssemblyRated ★ 4.0
24Rated ★ 4.0
24Rated ★ 4.0
EntourageRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 3.5
HouseRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.5
Sense8Rated ★ 2.5
The LegendRated ★ 3.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 2.5