Titles you rated
 Rain ManRated ★ 4.5 Rain ManRated ★ 4.5
 A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.0 A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.0
 AnastasiaRated ★ 3.5 AnastasiaRated ★ 3.5
 The World Is Not EnoughRated ★ 4.0 The World Is Not EnoughRated ★ 4.0
 Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0 Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
 Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 3.0 Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 3.0
 5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.5 5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.5
 Velvet GoldmineRated ★ 4.0 Velvet GoldmineRated ★ 4.0
- Afro Samurai: ResurrectionRated ★ 4.0
 Scary MovieRated ★ 2.0 Scary MovieRated ★ 2.0
 Mean GirlsRated ★ 3.5 Mean GirlsRated ★ 3.5
 Friends with BenefitsRated ★ 3.0 Friends with BenefitsRated ★ 3.0
 Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 3.0 Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 3.0
 Tomorrow Never DiesRated ★ 4.5 Tomorrow Never DiesRated ★ 4.5
 Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5 Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
 Fast & FuriousRated ★ 4.5 Fast & FuriousRated ★ 4.5
 Home Alone 3Rated ★ 3.0 Home Alone 3Rated ★ 3.0
 God of GamblersRated ★ 5.0 God of GamblersRated ★ 5.0
 Never ForeverRated ★ 2.0 Never ForeverRated ★ 2.0
 Taxi 3Rated ★ 2.0 Taxi 3Rated ★ 2.0