Titles you rated
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
Miss Fisher's Murder MysteriesRated ★ 5.0
Miss Fisher's Murder MysteriesRated ★ 5.0
SubmissionRated ★ 3.0
The ResidenceRated ★ 2.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 1.5
Slow TrainRated ★ 4.5
Tokyo Hochi ShokudoRated ★ 2.0
Koisenu FutariRated ★ 4.0- すいかRated ★ 4.0
HorimiyaRated ★ 1.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0- Sound! Euphonium Season 1Rated ★ 4.5
Girls Band CryRated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 4.5
Station ElevenRated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Puella Magi Madoka Magica Side Story: Magia Record Final Season -Dawn of Light Dreams-Rated ★ 2.5
Magia Record: Puella Magi Madoka Magica Side Story Season 2 -The Eve of Awakening-Rated ★ 3.0