Titles you rated
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
Kimetsu no Yaiba Hashira Geiko Hashira Ketshu-henRated ★ 3.5
Kimetsu no Yaiba Hashira Geiko Hashira Geiko Kaimaku-henRated ★ 3.0
Kimetsu no Yaiba Katanakaji no Sato e-hen Katanakaji no Sato Tsunaida Kizuna-henRated ★ 3.0
Kimetsu no Yaiba Katanakaji no Sato e-hen Katanakaji no Sato Tekishu-henRated ★ 3.5
Kimetsu no Yaiba Yukaku-hen Yukaku Ketsen-henRated ★ 4.0
Kimetsu no Yaiba Yukaku-hen Yukaku Sennyu-henRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Three CaballerosRated ★ 4.0
Small, Slow but SteadyRated ★ 4.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.5