Series
Ratings
53
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Mask Danshi: This Shouldn't Lead to LoveRated ★ 4.0
Unexpectedly Naughty FukamiRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Muchuu sa, Kimi niRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 4.5
NANARated ★ 4.0- Death ParadeRated ★ 3.0
- Black Butler: Book of CircusRated ★ 4.0
Black Butler: Book of MurderRated ★ 5.0
Black Butler 2Rated ★ 3.0- Black ButlerRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Wind BreakerRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0