Titles you rated
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 4.0
Natsume Yujin-choRated ★ 5.0- The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 4.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.0
Attack on Titan: Junior HighRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 5.0