Titles you rated
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 4.5
11:14Rated ★ 4.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.5
Last HolidayRated ★ 5.0
Escape PlanRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
ClickRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0