Movies
Ratings
42
Jerry MaguireRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 5.0
LooperRated ★ 5.0
Blades of GloryRated ★ 5.0
ControllerRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Crank: High VoltageRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
War HorseRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 5.0
A World Without ThievesRated ★ 2.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
Where the Wild Things AreRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 5.0
Premium RushRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
RoninRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0