Series
Ratings
23
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
Sakamoto DaysRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
PlutoRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 3.5
Devilman: CrybabyRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 5.0
Beyond EvilRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0