Titles you rated
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
Nameless GangsterRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 2.5
New WorldRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 2.0
AssassinationRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 0.5
AvatarRated ★ 2.0