Movies
Ratings
920
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
BossRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 4.0
- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
- Omniscient ReaderRated ★ 2.5
Sasquatch SunsetRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5- NoiseRated ★ 1.5
28 Years LaterRated ★ 2.0
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.0
Emilia PerezRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
Dead Dead Demon's Dededede Destruction Part 2Rated ★ 3.5
Dead Dead Demon's Dededede Destruction Part 1Rated ★ 3.5