Titles you rated
- The ClubhouseRated ★ 3.5
DARLING in the FRANXXRated ★ 3.5
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 4.5
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 4.0- Money Heist Season 5Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 4.0
Digimon TamersRated ★ 4.0
Digimon FrontierRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0- 데스노트Rated ★ 5.0
- Mobile Suit Gundam OO Season 2Rated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam OO Season 1Rated ★ 4.5
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 5.0