Movies
Ratings
444
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 3.5
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
MagnoliaRated ★ 0.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
Rough NightRated ★ 3.0
Frances HaRated ★ 4.5
Miss SloaneRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 4.0
Fafner in the Azure: Dead Aggressor - Heaven and EarthRated ★ 3.0
What IfRated ★ 3.0
PrideRated ★ 4.0
MommyRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
The ReturnRated ★ 3.5
Yakiniku DragonRated ★ 3.0
The Death of StalinRated ★ 3.5- HolidayRated ★ 2.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.5
I Killed My MotherRated ★ 4.0