Movies
Ratings
2868- Omniscient ReaderRated ★ 0.5
Pretty CrazyRated ★ 1.0
BossRated ★ 1.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
- Run to the WestRated ★ 0.5
LobbyRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.0
SupermanRated ★ 2.5
The Exit 8Rated ★ 3.5
Nobody 2Rated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 2.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 1.0
Hi.5Rated ★ 2.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 1.0
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 0.5
Secret(working title)Rated ★ 2.5