Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Still LifeRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
MisericordiaRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 2.5
WickedRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
EscapeRated ★ 2.0
WonkaRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Killing RomanceRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5