Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
TriggerRated ★ 2.0
From Season 3Rated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
Hyper KnifeRated ★ 3.5
The Art of NegotiationRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
TriggerRated ★ 3.5
The Night Agent Season 2Rated ★ 3.0
Love ScoutRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0- Face MeRated ★ 2.5
- JeongnyeonRated ★ 3.0
- DoubtRated ★ 4.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0