Movies
Ratings
101
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Penguins of MadagascarRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 3.0