Titles you rated
Perfect DaysRated ★ 3.5
SorcererRated ★ 4.5
KubiRated ★ 2.0
I Don't Have Any Money Left in My Retirement AccountRated ★ 3.0- First GentlemanRated ★ 3.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.5
Key of LifeRated ★ 4.0- Survival FamilyRated ★ 2.5
Secret SuperstarRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 3.0
LionRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 1.5
Hit Me Anyone One More TimeRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5